Podsumowaliśmy projekt "Dzieci prawa - wspólna sprawa"

Podsumowanie projektu miało miejsce 10. grudnia 2020 roku w Dniu Praw Człowieka na spotkaniu ON-LINE, w którym uczestniczyło 160 uczniów biorących udział w realizacji projektu wraz z wychowawcami oraz zaproszeni Goście: Dyrektor Szkoły – p. Anna Pupka i przedstawicielka Amnesty International – p. Justyna Kuzar.

Podsumowanie projektu było zarazem początkiem włączenia się naszej szkoły w akcję organizowaną przez Amnesty International - Maraton Pisania Listów. Pani Justyna Kuzar opowiedziała o historii Maratonu, o bohaterach akcji oraz o możliwościach udziału młodzieży w Maratonie.

Sprawozdawcy klas przedstawili informacje o wykonanych zadaniach w ramach projektu i obejrzeliśmy prezentację wybranych prac - KLIKNIJ W OBRAZEK.

Więcej o projekcie - TUTAJ.

koordynator projektu: Arleta Paprocka