3c i 3d na wycieczce

Po długim czasie oczekiwania, 23 czerwca  odbyła się upragniona wycieczka do Nenufar Clubu w Kościanie.

Dzieci z klas 3c i 3d  odbyły rejs tratwami po pięknych kanałach, gdzie czekały na nich dinozaury  w Jurassic Tunelu. Można było dać  upust swojej energii w Parku Dmuchańców, ćwiczyć  zręczność w Chińskim Parku Linowym, dokonać odkryć archeologicznych, zwiedzić Wioskę Indiańską, dostać zawrotu głowy w Czarnej Dziurze i Zakręconym Domku. To tylko niektóre atrakcje z  bogatej oferty tego Parku Rozrywki, gdzie można bawić się i jednocześnie pogłębić swoją wiedzę.

Warto wspomnieć o posiłku, który odbył się z wszystkimi zasadami  savoir vivre obowiązującymi w restauracji. W trakcie smacznego obiadu pani kierownik kelnerów przypominała znane zasady i zaznajamiała z mniej znanymi.

Wszystkim polecamy to miejsce. Jeżeli jeszcze tam nie byliście - koniecznie się wybierzcie! Jeśli nie z klasą, może udacie się z rodziną?