3a i 3f na wycieczce

W dniu 26 października 2021roku klasa 3a oraz 3f wybrały się na wycieczkę do Poznania.

Pierwszym punktem naszej podróży była poznańska Palmiarnia. To tam przeżyliśmy niesamowitą przygodę. Musieliśmy przetrwać w tropikalnej dżungli! Uczyliśmy się rozpoznawać zapachy, chronić przed wężami oraz zdobywać pożywienie i wodę.  Za każdą poprawnie zdobytą umiejętność, rozbitkowie otrzymywali trofea. Udało nam się rozbić prawdziwy obóz w środku dżungli i otrzymać wszystkie pieczątki prawdziwego odkrywcy.

Następnie udaliśmy się do Multikina, by wzbogacić naszą wiedzę na temat lasu tropikalnego, oglądając film pt. „Ainbo”- strażniczka Amazonii.

Uczniowie zgodnie przyznali, że wycieczka była bardzo fascynująca i już nie mogą doczekać się następnych wypraw.

Justyna Bromber i Angelika Synowczyńska