Lekcja z Mistrzynią Polski Juniorek w Trójskoku (2014) - Adrianną Szóstak.

W piątek 7. marca uczniowie klas drugich Szkoły Podstawowej w Pniewach mieli okazję spotkać się z Adrianną Szóstak – absolwentką naszej szkoły. Ada cierpliwie odpowiadała na pytania dzieci.

Za swój dotychczasowy największy sukces uważa dziesiąte miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorek Młodszych w Doniecku w 2013 roku. Uczniowie obejrzeli pokaźną ilość medali, pucharów, gadżetów (numery z Mistrzostw Świata, koszulki, kolce, itd). Dowiedzieliśmy się, że nie łatwo jest połączyć naukę i sport. Trzeba być wytrwałym, sumiennym i systematycznym. Droga do sukcesu jest długa i trudna, ale jeżeli robi coś się z pasją, to wcale nie jest to trudne. Na zakończenie nasza mistrzyni rozdała autografy. Życzymy Adzie wiele sukcesów i jak najdłuższych skoków.

JN