- Odwiedziny: 6280283
- Do końca roku: 277 dni
- Do wakacji: 84 dni
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Pniewach
-
Statystyki
-
Kalendarium
Piątek, 2024-03-29
Imieniny: Marka, Wiktoryny
Skład Rady Rodziców 2017/2018
Skład Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach na rok szkolny 2017 / 2018 |
||
Lp. | Prezydium Rady Rodziców | |
1 | Ochla Zbigniew | przewodniczący Rady Rodziców |
2 | Degórski Przemysław | zastępca przewodniczącego |
3 | Szofer Marlena | skarbnik Rady Rodziców |
4 | Ober Jacek | sekretarz Rady Rodziców |
5 | Kużdowicz Małgorzata | zastępca sekretarza |
6 | Małecka Agnieszka | komisja rewizyjna |
7 | Siminiak Katarzyna | komisja rewizyjna |
8 | Janiak Marzena | komisja rewizyjna |
9 | Grynia Piotr | członek prezydium |
10 | Matysiak Karolina | członek prezydium |
11 | Wójcik Rafał | członek prezydium |
Lp. | Rada Rodziców Szkoły | Klasa |
1 | Kiziorek Agata | 1a |
2 | Matuszak Elżbieta | 1b |
3 | Maślak Ewelina | 1c |
4 | Werner Izabela | 1d |
5 | Ober Jacek | 1e |
6 | Błajet Agata | 2a |
7 | Matysiak Karolina | 2b |
8 | Araszkiewicz Katarzyna | 3a |
9 | Kurzawska Natalia | 3b |
10 | Hoffa Alicja | 3c |
11 | Biesiada Beata | 3d |
12 | Grabowska Joanna | 3e |
13 | Klawe - Skała Joanna | 3f |
14 | Ochla Zbigniew | 3g |
15 | Zaporowski Aleksander | 3h |
16 | Łukawska Bernadeta | 4a |
17 | Tomala Karolina | 4b |
18 | Affeld Agnieszka | 4c |
19 | Kobylczak Anna | 4d |
20 | Malinowska Kamila | 4e |
21 | Grynia Piotr | 4f |
22 | Baran Jacek | 4g |
23 | Wójcik Rafał | 5a |
24 | Olszowska Alicja | 5b |
25 | Szofer Marlena | 5c |
26 | Siminiak Katarzyna | 5d |
27 | Piotrowicz Katarzyna | 6a |
28 | Musiał Elżbieta | 6b |
29 | Sadoch Katarzyna | 6c |
30 | Małecka Agnieszka | 6d |
31 | Sobczyńska Magdalena | 6e |
32 | Piechota Anna | 7a |
33 | Knoska Monika | 7b |
34 | Witczak Agnieszka | 7c |
35 | Sieradzka Kamila | 7d |
36 | Degórski Przemysław | 7e |
37 | Kużdowicz Małgorzata | 2aG |
38 | Włodarczak Monika | 2bG |
39 | Flieger Anna | 2cG |
40 | Nowak Izabela | 2dG |
41 | Stróżniak Karolina | 2eG |
42 | Janiak Marzena | 3aG |
43 | Dolemba - Parzybut Danuta | 3bG |
44 | Michałowska Ewa | 3cG |
45 | Gurgas Iwona | 3dG |
46 | Musiał Edward | 3eG |