• Odwiedziny: 6372057

AKTYWNY RAJD NA POWITANIE JESIENI W GRZEBIENISKU.

Dnia 22 września 2019r. odbył się Wielkopolski Zlot Turystów „Na Powitanie Jesieni” z meta w Grzebienisku.

Szkołę Podstawową w Pniewach reprezentowało 45 uczniów i 4 nauczycieli (L. Idziak, K. Syk, H. Siminiak-Kucza, J. Woropaj). Trasa rajdu prowadziła z Młynkowa, przez Kunowo, Mieściska do Grzebieniska. Łącznie przeszliśmy 8 kilometrów. Cały czas towarzyszyła nam piękna pogoda. Na mecie czekała na nas smaczna zupa i różne konkurencje. Zdobyliśmy 4 nagrody w konkursach sprawnościowych i wyróżnienie za liczebność grupy. Najaktywniejszymi uczniami byli: M. Chamczyk (6f), T. Śmigielski (5a), D. Ciepła (6f), A. Nowak (6f), A. Czekała (6f), G. Matysiak (5e), A. Synowiec (5e). Cieszy nas fakt, że tak liczna grupa młodzieży aktywnie wypoczywała w dniu wolnym od zajęć lekcyjnych.

Opiekun SKKT-PTTK

Jolanta Woropaj