Imieniny: Jarosława, Marka

Nasza szkoła Laureatem XX edycji Konkursu pn. „ Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach Strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”

6 listopada 2019 roku w Poznaniu, w Sali Ziemi, odbyło się oficjalne podsumowanie  konkursu „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego” organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

Na XX Jubileuszowej Gali podsumowującej konkurs nagrodę dla pniewskiej podstawówki mieli zaszczyt odebrać Burmistrz Jarosław Przewoźny oraz Dyrektor Szkoły Anna Pupka za projekt „ Aktywne Świetliczaki”.

Uhonorowano działania świetlicy szkolnej, która każdego roku przygotowuje we współudziale nauczycieli, uczniów, rodziców, wolontariuszy, instytucji i licznych sponsorów spektakularne widowiska teatralne integrujące  lokalną społeczność.