Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Pniewach

 • Statystyki

  • Odwiedziny: 4972408
  • Do końca roku: 100 dni
  • Do wakacji: 273 dni
 • Kalendarium

  Piątek, 2023-09-22

  Imieniny: Maury, Milany

Zapraszamy do konkursów Ferie po królewsku online w Rezydencjach Królewskich

Trwa akcja "Ferie po królewsku online w Rezydencjach Królewskich". 

Spacery po muzeach i bajki czekają na widzów na stronach internetowych i w mediach społecznościowych, jak i wiele innych atrakcji przygotowanych przez Rezydencje Królewskie. 

Są też konkursy i inne aktywności do których chcemy serdecznie zaprosić!

Królewski teledysk ❗   

Z nowym tygodniem ruszyły warsztaty muzyczne Piotra Rubika i tu chcemy zaprosić wszystkich uczniów do wspólnego nagrania Królewskiego teledysku do piosenki Piotra Rubika pt. Niech mówią, że to nie miłość w ramach cyklu Muzyczne spacery po Królewskich Rezydencjach. 

Jeżeli lubicie śpiewać i chcecie wziąć udział we wspólnej akcji to prześlijcie nam filmik z Waszym wykonaniem piosenki Niech mówią, że to nie miłość na adres: feriepokrolewsku@zamek-krolewski.pl, zgodnie z Regulaminem opublikowanym na stronie https://www.zamek-krolewski.pl/zwiedzanie/aktualnosci/ferie-po-krolewsku

 

 Konkurs plastyczny!    

Chcielibyście zostać królem lub królową ? Jak to zrobić? Najprościej wziąć udział w naszym konkursie „Moje królestwo"!


Zaprezentujcie nam siebie w roli króla lub królowej i poproście swoich rodziców / opiekunów o wysłanie Waszej pracy w komentarzu pod tym postem, wraz z podaniem Waszego wieku.


Technika jest dowolna: użyjcie kredek, flamastrów, farb plakatowych albo akwarelowych, kolorowego papieru, bibułek lub plasteliny, a przede wszystkim – nieograniczonej fantazji. Możecie narysować swoje królewskie podobizny na tle wymarzonych zamków, w trakcie typowych zajęć monarchy albo... To już zostawiamy Waszej wyobraźni.

Czekamy na Wasze pomysły do 15 stycznia włącznie, a na Was z kolei czekają wspaniałe nagrody ufundowane przez muzea biorące udział w akcji Ferie po królewsku online w siedmiu Rezydencjach Królewskich: Zamek Królewski w Warszawie, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, Muzeum Zamkowe w Malborku, Muzeum Okręgowe w Sandomierzu, Muzeum Narodowe w Lublinie i  Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka, m.in.:

iście królewskie wersje gier Monopoly i Memory, plecaki-worki, wspaniałe publikacje edukacyjne i zaproszenia na rodzinne zwiedzanie tych wyjątkowych rezydencji.

 Szczegóły na stronie: 

https://www.facebook.com/zamek.krolewski.warszawa/posts/3905113552832126 

https://www.zamek-krolewski.pl/zwiedzanie/aktualnosci/moje-krolestwo?fbclid=IwAR0noekoSD_LUr1IMUra3cb8GLCmQ9TDrWm-vImBcWiVjYLtl_I1g5yUJGQ 

 

 Poniżej pełna informacja o projekcie Ferie po królewsku online w Rezydencjach Królewskich.