Żegnaj klaso 2, witajcie wakacje!

I stało się! Po  miesiącach życia w pandemii pod znakiem ograniczeń towarzyskich i maseczek ochronnych, klasa 2D wraz z wychowawcą i rodzicami, 23 czerwca spotkała się w Ośrodku Edukacji Przyrodniczno-Leśnej w Dąbrowie, by świętować.

A okazja była niejedna... Zakończenie kolejnego roku szkolnego, Dzień Ojca, jak również samo spotkanie w takim gronie warte było prawdziwego świętowania.
    Nic więc dziwnego, że całe rodziny uczniów klasy 2d tłumnie zjawiły się, by uczestniczyć w zabawach przygotowanych przez wychowawcę Natalię Walczak, by upiec kiełbaski przy ognisku zorganizowanym przez tatusiów oraz by porozmawiać przy ciastach upieczonych przez niezawodne mamy, aż wreszcie by popatrzeć na dzieci, które umiliły czas występem przygotowanym specjalnie na Dzień Ojca.
    Były łzy szczęścia, wzruszenia, a nawet te spowodowane niewielkimi otarciami kolan i ukłuciami komarów. Jednak co ważne, każdy wyjechał z Dąbrowy usatysfakcjonowany.
    Kolejne ognisko już za rok, choć okazja do świętowania będzie już nieco ważniejsza.

Rodzic z 2 d