XXVIII Edycja imprezy pn. „Czwartki Lekkoatletyczne".

Zasadniczym celem cyklu imprez dla dzieci i młodzieży organizowanych przez Stowarzyszenie „Sport Dzieci i Młodzieży” jest promowanie systematycznej pracy prowadzącej do osiągania wartościowych rezultatów sportowych.

W dniu 16.09.2021 r. rozpoczęliśmy rundę jesienną „Czwartków Lekkoatletycznych”. W zawodach wystartowało 22 zawodników szkoły podstawowej z Pniew. Dzięki uprzejmości organizatorów zawodów, nasi sportowcy mogli rozegrać swoje starty na obiektach OSiR Pniewy. Z niecierpliwością czekamy na rezultaty podopiecznych UKS „Pniewiak” Pniewy.

W zawodach startowali:

Maria Oborska, Martyna Kaniewska, Lilianna Zając, Gabriela Kielian, Karolina Maślak, Aleksandra Zając, Ewa Intek, Aleksandra Kaczmarek, Antoni Jarmużek, Wojciech Kaczmarek, Jovan Barnić, Wojciech Walkowiak, Paweł Zuzek, Tomasz Schmidt, Sebastian Świder, Jakub Suberski, Marek Duszczak, Mateusz Biesiada, Maciej Stępień, Marceli Til, Mateusz Górny, Maksymilian Marciniak.

Dla niektórych zawodników był to pierwszy udział w zawodach. Następny start już w najbliższy czwartek 23.09.2021 r. na obiektach OSiR.

Zapraszamy.