Konkurs Patria Nostra

Troje uczniów z klasy 7B pod opieką wychowawcy Maciej Białkowskiego wzięło udział VI edycji konkursu Patria Nostra.

Celem konkursu jest propagowanie wiedzy o historii Polski, krzewienia patriotyzmu i budowania poczucia wspólnoty wśród młodych Polaków.

Drużyna wykonała animację komputerową, której temat brzmiał: „14 VI 1940 - PIERWSZY TRANSPORT POLSKICH WIĘŹNIÓW DO AUSCHWITZ". Tym razem najlepsze prace wykonali uczniowie szkół ponadpodstawowych, postanowiliśmy jednak spróbować swoich sił w następnej edycji konkursu i powalczyć o podium.

Maciej Białkowski

Na zdjęciu Pani dyrektor Anna Pupka, Adrian Zaborowski i Violetta Góra. Brakuje Nicole Almeida Da Mota Oliveira.