• Kalendarium

Czwartek, 2024-03-28

Imieniny: Anieli, Kasrota

Sukces na marszach w Bolewicach.

Drużyna w składzie: A. Czekała (kl.8f), O. Gorący (kl.7h) zdobyła III miejsce na V Otwartych Mistrzostwach Powiatu Nowotomyskiego w Turystycznych Marszach na Orientację, które odbyły się w Bolewicach dnia 17.10.2021r.

Zawodnicy ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach startowali w kategorii TM. Musieli  pokonać 2 etapy dzienne mając  dużą konkurencję. Uzyskany wynik świadczy o tym, że uczniowie sprawnie posługują się mapą topograficzną powiatu nowotomyskiego i kompasem. W kategorii TD miejsce VII zdobyła drużyna w składzi: O. Piechota (kl.7a), A. Araszkiewicz (kl.7a), O. Haufa (kl.7d). W kategorii TJ miejsce V zdobyła drużyna w składzie: E. Czekała (absolwentka), M. Szukała (absolwentka). Gratulujemy  sukcesu !  Zapraszamy na następne marsze, które odbędą się w marcu 2022r.