Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

Mój przodek Powstaniec

Zapraszamy uczniów i mieszkańców naszej gminy

do jak najliczniejszego udziału w akcji.

W czwartek 16 grudnia delegacja naszej szkoły odwiedziła Burmistrza Gminy Pniewy. Uczennice z klasy 7g: Teresa Ochla oraz Natalia Mańczak wraz z nauczycielką Agnieszką Raczkowską zapoznały pana burmistrza Jarosława  Przewoźnego z akcją „MÓJ PRZODEK POWSTANIEC”. Akcja ma na celu rozpowszechnienie w świadomości społecznej udziału naszych przodków w Powstaniu Wielkopolskim.

Aby wziąć udział w tej akcji wystarczy wydrukować jeden z załączników, wpisać w wolne miejsce imię i nazwisko swojego przodka powstańca i wywiesić tę kartkę w oknie domu albo samochodu. Karta niech będzie widoczna w dniach od 27 grudnia do 6 stycznia.

Uczennice przekazały panu burmistrzowi przygotowaną kartę z imieniem i nazwiskiem jego dziadka powstańca.

Zapraszamy uczniów i mieszkańców naszej gminy do jak najliczniejszego udziału w tej akcji.