Projekt edukacyjny klasy 7h

CZYSTY SPORT

DBAMY O NASZĄ PLANETĘ

W klasie 7h w dniach 4-11 marca 2022r. realizowany był projekt edukacyjny, który miał na celu uświadomienie uczniom konieczności dbania o nasz wspólny dom, jakim jest planeta oraz promocja sportu w bezpiecznym i czystym środowisku.

Jak dbaliśmy o naszą planetę?

Na początek postanowiliśmy zadbać o porządek najbliższej okolicy. Zbieraliśmy śmieci wokół naszej szkoły. W trakcie realizacji projektu, rodzice uczniów klasy 7h wypełnili anonimową ankietę dotyczącą segregacji śmieci. Kolejnym zadaniem była praca indywidualna. Uczniowie wykonali pracę plastyczną pt. ,,Zaprojektuj własną ekologiczną torbę na zakupy’’.

W ramach drugiej części projektu ,,Czysty sport’’ chłopcy zagrali w klasowym turnieju piłki koszykowej oraz piłki nożnej, dziewczęta ćwiczyły jogę oraz grały w kometkę.

Zapraszamy do obejrzenie krótkiej foto relacji Śmiech

Magdalena Krystofiak