Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Odnieśliśmy sukces w Międzyszkolnej Lidze Imprez na Orientację za rok 2021.

Dnia 03.04.2022r. podczas trwania imprezy na orientację w Koźminie podsumowano rywalizację szkół naszego regionu w Międzyszkolnej Lidze Imprez na Orientację w roku 2021.

Okazało się, że uczniowie Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach zdobyli I miejsce drużynowo w kategorii TD i III miejsce drużynowe w kategorii TM. Na wynik składało się 5 najlepszych miejsc naszych zawodników w 4 imprezach na orientację, które odbyły się w ubiegłym roku. Wyżej wymieniony sukces zdobyliśmy dzięki następującym uczniom:

A. Czekała kl.8f, M. Chamczyk kl.8f, Z. Kałek kl.8f, A. Elsner kl.8b, D. Budych kl.8b, E. Frajtag kl.8b, K. Kędzia kl.8b, O. Gorący kl.7h, K.Śmigielski kl.6b, T. Śmigielski kl.7a, F. Araszkiewicz kl.7a, A. Araszkiewicz kl.7a, O. Piechota kl.7a, O. Haufa kl.7d, G. Matysiak kl.7e, A. Synowiec kl.7e.

W nagrodę otrzymaliśmy pamiątkowe tablo, które zdobi wnętrze szkoły i zachęca innych uczniów do uprawiania  tego typu turystyki kwalifikowanej.

Gratulujemy sukcesu. Życzymy dalszych zwycięstw w marszach na orientację, które odbędą się w roku 2022.

Opiekun SKKT- PTTK  Jolanta Woropaj