Uzależnienia: narkotyki i dopalacze.

W środę 8 czerwca 2022r. 26 członków Szkolnego Koła Wolontariatu z klas 4c, 6a, 7a, 7c, 7e, 7g, 8b.8c, 8d, 8f, 8g pod opieką Pani L. Węglarz w godzinach popołudniowych uczestniczyło w projekcie organizowanym przez Środowiskowy Dom Samopomocy Jawor oraz Gminną Komisję Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych nt. Uzależnienia-dopalacze i narkotyki.

Dzisiaj odbył się pierwszy wykład prowadzony przez Panią Bożenę Letkiewicz-psychologa.

Prelekcja odbyła się w Centrum Kultury i dotyczyła dopalaczy i narkotyków, ale prowadząca wspomniała również o energetykach.

Tematy, które poruszyła prowadząca dotyczyły: rodzajów, skutków ubocznych uzależnieniom, kwestiom prawnym dopalaczy i narkotyków oraz tym, co zrobić, aby, ich nie zażywać.

Napisała i foto: L. Węglarz