Premiera kolejnego tomiku utworów Kółka Kreatywnego Pisania

W tym roku szkolnym Kółko Kreatywnego Pisania wydaje tylko jeden tom. Siódma klasa zaskoczyła nas ogromną ilością lekcji, przez co mieliśmy mniej czasu na wspólne spotkania.

Mimo to udało nam się skończyć wspólne opowiadanie, które zaczęliśmy pisać w szóstej klasie. Prócz tego doskonaliliśmy naszą umiejętność tworzenia poezji, wcielaliśmy się w role czarodziei przygotowujących eliksiry i prezenterów pogody, napisaliśmy nasze pierwsze bajki. Mamy nadzieję, że w naszym ostatnim roku w tej szkole uda nam się spotykać systematycznie i częściej wykorzystywać naszą nieograniczoną wyobraźnię.

Życzymy przyjemnej lektury

Kółko Kreatywnego Pisania