Imieniny: Alfa, Leonii

Sukces uczniów naszej szkoły w Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej dla klas 1-3

Reprezentanci naszej szkoły Krzyś Wieczorek i Pola Kapler z kl. 2a zdobyli III miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej, który odbył się  26.04.2023r w Otorowie dla uczniów z powiatu szamotulskiego.

Pola Kapler dodatkowo otrzymała nagrodę specjalną za choreografię. Jury pod uwagę brało walory wokalne, sceniczne i poprawność językową.
     Gratulujemy sukcesu i doceniamy, że nasi najmłodsi wokaliści podjęli wyzwanie i wykazali się odwagą, występując przed jury i nieznaną publicznością.

Dziękuję także Rodzicom naszych reprezentantów, zwłaszcza p. K. Wieczorek, za współpracę i zaangażowanie.

J. Gromadecka