Projekt –„My dream town” w klasach trzecich

Uczniowie klas trzecich w kwietniu i maju 2023r. wzięli udział w szkolnym projekcie z języka angielskiego  "My dream town”. Głównym celem projektu było rozwijanie wyobraźni w połączeniu z utrwalaniem słownictwa w języku angielskim.

Wcielając się w rolę architektów, planistów i urbanistów trzecioklasiści zaprojektowaliplakatyz wykorzystaniem poznanych podczas zajęć nazw budynków użyteczności publicznej i sklepów.

Uczniowie podczas realizacji projektu wykazali się kreatywnością. Mogliśmy wspólnie podziwiać miasta marzeń pełne zieleni, cukierni, wesołych miasteczek.

Wszystkim uczniom dziękuję za zaangażowanie oraz inspirujące projekty i życzę, aby Wasze plany miast marzeń zostały w przyszłości zrealizowane.

Więcej o projekcie TUTAJ.

J. Gromadecka