TYTUŁ MISTRZA POWIATU - OBRONIONY PO RAZ PIĄTY

17 lutego 2011r. rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców w kategorii Szkół Podstawowych. Gospodarzem turnieju była nasza szkoła. W zawodach udział wzięło pięć drużyn. Grano systemem „każdy z każdym”. Bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej z Pniew. Nasi zawodnicy wygrali wszystkie mecze, nie tracąc nawet seta. Drużyna z pniewskiej podstawówki obroniła tym samym tytuł zdobyty  w zeszłym roku. Dodać należy, że  nasza szkoła została Mistrzem Powiatu piąty rok z rzędu! Zwycięski skład tworzyli: Radek Jocz, Mikołaj Wyrwał, Mateusz Danielczak, Dominik Jankowski, Błażej Czekała, Hubert Turkot, Bartek Szarata, Tomek Kudliński, Szymon Kapłon, Dawid Mamot, Jakub Ozorkiewicz.