• Odwiedziny: 6372034

CZAREK ZAGRA W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA

22 listopada 2011r. czterech uczniów naszej szkoły brało udział w Finale Powiatowych XIII Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii  Indywidualnych Mistrzostw  w szachach, które rozegrano we Wronkach.

Jakub i Mateusz Misiewicz, Cezary Fliger oraz Oskar Kurowski grają i trenują w Uczniowskim Klubie Sportowym GCK Szach Sękowo.

W kategorii chłopców szkół podstawowych startowało 25 zawodników. Do Mistrzostw Województwa awansował  z drugiego miejsca Cezary Fliger, uczeń klasy 2a. Czwarte, również zaszczytne miejsce zdobył Jakub Misiewicz. Na miejscach siódmym i dwunastym zakończyli rywalizację pozostali reprezentanci  naszej szkoły Mateusz Misiewicz i Oskar Kurowski.

Gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za dalsze. Powodzenia!