Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

JASNA STRONA MATEMATYKI

Przez cały rok szkolny 2012/2013 klasy trzecie rozwiązywały (i nadal będą) kosmiczne zadania matematyczne. Zadania były ciekawe i wykonywaliśmy je z wielką radością. Największym wyzwaniem projektu było jednak rozwiązanie przez klasę (lub grupę) 15 nietypowych zadań konkursowych i zbudowanie robota.

Trzy klasy trzecie dotarły do tego etapu i wysłały swoje karty odpowiedzi wraz ze zdjęciami, które prezentujemy poniżej.

Teraz pozostało nam cierpliwie czekać na wyniki. Zwycięzca Konkursu zostanie ogłoszony na stronie Kosmicznego Klubu Matematycznego 15. 06. 2013 roku.

Co można wygrać ?
Nagrodą jest klasowa wycieczka do warszawskiego Centrum Nauki Kopernik i działającego w nim planetarium. Będziemy mogli eksperymentować w pracowniach technicznych, laboratoriach, podziwiać rozgwieżdżone niebo i uczestniczyć we wszystkich atrakcjach proponowanych przez Centrum Nauki Kopernik!

TRZYMAJCIE KCIUKI!!!!