JESTEŚMY NA MEDAL

12 listopada br. na podstawie wyników kontroli przeprowadzonej przez Sanepid w Szamotułach, szkoła nasza otrzymała Dyplom z tytułem ,,Warunki do uprawiania sportu i rekreacji … na medal”.

Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Poznaniu, Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu wraz z Partnerami: Samorządem Województwa Wielkopolskiego, Kuratorium Oświaty w Poznaniu oraz Wojewódzką Inspekcją Nadzoru Budowlanego w Poznaniu podjęli inicjatywę pod hasłem ,,Warunki do uprawiania sportu i rekreacji … na medal”. Zamierzeniem tego projektu jest podniesienie bezpieczeństwa użytkowników szkolnych obiektów sportowych oraz zapewnienie im właściwych pod względem higieniczno – sanitarnym warunków uczestnictwa w zajęciach wychowania fizycznego jak również wypoczynku, rekreacji i zabawy.

Jesteśmy dumni, że wszystkie kryteria dotyczące wymogów bezpieczeństwa na naszych obiektach sportowych oraz w budynku i obejściu szkoły zostały spełnione.

Należy podkreślić współudział w tym sukcesie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pniewach, który sprawuje profesjonalną  pieczę nad blokiem sportowym i jego wyposażeniem.

Otrzymane wyróżnienie jest naszym wspólnym sukcesem.

Gratulujemy i dziękujemy!