Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

PODSUMOWANIE PROJEKTU „OWCE W SIECI”

W projekcie brały udział klasy I-III, trwał od 4-28 lutego 2013r.

Głównym celem projektu była edukacja dzieci w zakresie bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z nowoczesnych technologii, w szczególności chodziło o zagrożenia związane z Internetem, telefonami komórkowymi oraz innymi nowymi technologiami.

W dniach od 4  - 15 lutego 2013r. – uczniowie oglądali stworzoną do projektu serię kreskówek dla dzieci pokazujących jak unikać zagrożeń w sieci, a następnie w dniach od 18 – 26 lutego 2013r. odbyły się pogadanki, po których przystąpiono do konkursów nt. zagrożeń w wirtualnym świecie na poziomach.

Oto wyniki konkursów:

Klasy I :  Znaki drogowe

I miejsce – Julia wieczorek 1b i Michał Ceglarski 1e

II miejsce – Konrad Piechocki 1b

III miejsce – Aleksandra Makowska 1a

Klasy II: Namaluj własne owce (plakat)

I miejsce – Arleta Michalak 2c oraz grupa uczniów z klasy 2b (Oliwia Hoffman, Wiktor Ciebielski, Magdalena Szukała, Kacper Durczak)

II miejsce – Ada Pigla 2d

III miejsce – Patrycja Rysicka 2a i grupa uczniów z klasy 2b ( Kinga Nowak, Gracjan Szymczak, Jacek Chudziak, Oliwia Afeld)

Klasy III: Wymyśl własną bajkę

Równorzędne I miejsca - Dominika Marcinkowska 3a,

- Maria Smoczyńska 3b,

- Natalia Musiał 3e,

- Alicja Bławat 3e,

Zwycięskie prace wystawiono na holu szkoły i umieszczono poniżej. Laureaci otrzymali dyplomy. Gratulujemy!