WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU O TYTUŁ MISTRZA PIĘKNEGO CZYTANIA

Z okazji Roku Juliana Tuwima oraz Dnia Poezji biblioteka szkolna 22 marca 2013r. zorganizowała szkolny konkurs o tytuł Mistrza Pięknego Czytania. Adresatami konkursu byli uczniowie klas II i III.

Konkurs miał na celu: popularyzację twórczości J. Tuwima oraz uczczenie jego pamięci, kształcenie umiejętności płynnego czytania, wzbudzanie zainteresowania poezją i książką, uwrażliwianie na piękno literatury.

W ww. konkursie wzięło udział 32 uczniów, którzy czytali wylosowane utwory                        J. Tuwima. Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy oraz  nagrody. Jury wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce – Sara Dobosz kl. 3c

II miejsce – Laura Kaczmarek kl. 2b

III miejsce – Helena Siemieniak kl. 3d

Paweł Andrzejak kl. 3a

Sebastian Rembarz kl. 2b

Zakładki do książek za prezentację wysokiego poziomu otrzymały również następujące osoby:

Małgosia Śmigielska  kl. 2e
Karolina Walkowiak kl. 2d