III MIEJSCE KOSZYKARZY

11 maja br. odbył się w Międzychodzie, szósty i ostatni turniej z cyklu „Pierwszy krok do basketu” mini koszykówki chłopców. Brali w nim udział chłopcy i dziewczęta z roczników 1999-2001.

Trzecie miejsce zajęli reprezentanci Pniewskiego UKS, którzy są uczniami naszej szkoły. Trenerem chłopców z rocznika 2001 jest Pan Przemysław Bosy. Zawodnicy spotykający się na comiesięcznych turniejach (od października do maja) grali w składzie: Miłosz Szymkowiak, Miłosz Nizio, Dawid Bosy, Jakub Janaszak, Patryk Słupski, Igor Dolata, Jakub Szarata, Jakub Kaczmarek, Michał Smoczyński, Dawid Kubiak, Jan Gomuła, Jan Kaźmierczak, Kamil Malinowski.

Dodać należy, że zwycięzcami całych rozgrywek zostali młodzi koszykarze z Międzychodu, natomiast drugie miejsce przypadło zawodnikom z Pszczewa.

Zespoły otrzymały pamiątkowe statuetki, piłki do dalszej nauki koszykówki, zawodnicy medale, a kilku z nich nagrody indywidualne.

Serdecznie im gratulujemy!

Zdjęcia dzięki uprzejmości www.wirtualnepniewy.pl