MIĘDZYSZKOLNY ON - LINE KONKURS WIEDZY O POWSTANIU WIELKOPOLSKIM - WYNIKI

20 grudnia 2013r. zakończył się Międzyszkolny  On - line Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim, którego organizatorem była nasza szkoła.

Konkurs trwał od 16 września i adresowany był do uczniów klas IV –VI szkół podstawowych, którzy interesują się wiadomościami z zakresu Powstania Wielkopolskiego. Był też okazją do rozbudzania ich postawy i świadomości patriotycznej.

W konkursie wzięło udział 35 uczniów szkół podstawowych z Kaźmierza, Lubosza, Lwówka, Obrzycka, Pamiątkowa, Posadowa i  Pniew.

Zgodnie z regulaminem, spośród uczniów, którzy  udzielili co najmniej cztery poprawne odpowiedzi, wylosowano laureatów:

I. Marcin Prętki  - kl. 6d - SP Pniewy

II. Filip Malas – kl. 6a - SP Obrzycko

III. Mateusz Stróżyk – kl. 5a - SP Kaźmierz

Dodatkowo, portal Wirtualne Pniewy, który objął konkurs patronatem medialnym ufundował dwie nagrody dla najmłodszych uczestniczek konkursu, które również udzieliły poprawnych odpowiedzi:

1. Gabriela Jasnosik – kl. 4a - SP Obrzycko

2. Maria Anna Michalska – kl. 4a - SP Obrzycko

Gratulujemy!

Wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się podczas głównych obchodów 95 – rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego w Szkole Podstawowej w Pniewach, 31 stycznia 2014r.

Laureaci zostaną imiennie powiadomieni osobnym zaproszeniem.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.