ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW

Dnia 23.09.2013 w oddziale przedszkolnym odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Celem zajęć była integracja dzieci, poprzez zabawy ruchowo - muzyczne. Śpiewały, tańczyły i grały.

Pamietając o kolejności, organizacji pracy oraz stopniowaniu trudności. Dzieci miały równiez okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas zajęcia edukacyjnego, tym razem matematycznego. Zadaniem było z podanej ilości patyczków ułożyć dowolny obrazek. Rodzice mieli mozliwość zobaczyć, iz zajęcie jest dostosowane do mozliwości dzieci. Żółte i czerwone gwiazdki. Do pracy z nimi zostały przygotowane. Każde dziecko, gdy uzna, iz zadanie jest zbyt trudne kładzie na dywanie czy swoim stoliku gwiazdkę. Czerwona oznacza trudność, żółta łatwe zadanie. Dzieciom taka pomoc w wykonywaniu zadań bardzo się spodobała.

Natalia Perz