JAK UDZIELIĆ PIERWSZEJ POMOCY - ZOBACZ FILM

Gdyby więcej ludzi umiało udzielać pierwszej pomocy w nagłym zatrzymaniu krążenia  -100,000 osób rocznie w Europie mogłoby żyć  – twierdzi Europejska Rada Resuscytacji.

16 października 2013r. obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. W związku z tym, zapraszamy do obejrzenia filmu edukacyjnego z zakresu udzielania pierwszej pomocy w przypadku nagłego zatrzymania krążenia.

Film powstał pod patronatem merytorycznym Polskiej Rady Resuscytacji, z pomocą Urzędu Miasta Krakowa.

Jest to pierwszy w Polsce film interaktywny, dotyczący pierwszej pomocy. Widz nie tylko śledzi akcję filmu, ale może aktywnie w niej uczestniczyć poprzez dokonywanie wyborów prawidłowych wariantów pierwszej pomocy. Dzięki temu łatwiej zapamiętać prawidłowy algorytm udzielania pomocy poszkodowanemu.

Źródło:https://www.szkolenia-bhp24.pl/nagle-zatrzymanie-krazenia
Zachęcamy także do przejścia gry "pierwsza pomoc". Uratuj życie w sytuacji nagłego zatrzymania krążenia i sprawdź, czy pamiętasz właściwe numery alarmowe.
CHCESZ ZAGRAĆ? - KLIKNIJ TUTAJ