"KOPCIUSZEK" W SZKOLNEJ ŚWIETLICY

Świetlica szkolna to dla uczniów nie tylko miejsce spędzania wolnego czasu po lekcjach, ale też zdobywania nowych doświadczeń i cennych umiejętności, np.teatralnych.Po raz kolejny w świąteczny nastrój z okazji,,Mikołajek'' wprowadziło uczniów naszej szkoły przedstawienie pt,,Kopciuszek''wyreżyserowane przez p.Agnieszkę Janaszak.

W przedstawieniu udział wzięły także dzieci z klasy 1b należące do kółka tanecznego.
  Na czas występów świetlica przeobraziła się w piękny, bajkowy pałac.
Przedstawienia odbyły się 11 i 17 grudnia.Na zaproszenia odpowiedzieli uczniowie naszej szkoły oraz z zaprzyjaźnionych szkół:Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Posadowie, Zespół Szkolno-przedszkolny w Kamionnie i pniewskie gimnazjum.Mali aktorzy z dużym zaangażowaniem odtwarzali swoje role.Dopisywały też humory - role kandydatek na żonę księcia zostały powierzone chłopcom.Przedstawienie cieszyło sie dużym zainteresowaniem czego dowodem były gromkie brawa publiczności.