MALI KIBICE Z PNIEW NA SPOTKANIU Z PIŁKARZAMI LECHA

Dnia 10 grudnia 2013 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Pniewach udali się na spotkanie z piłkarzami Lecha. Wyjazd ten był nagrodą za całoroczny doping podczas meczów Kolejorza.

Nasza szkoła wraz ze Szkołą Podstawową z Komornik okazały się najaktywniejszymi kibicami z sektora dziecięcego. Nasza wielka przygoda zaczęła się od zwiedzania stadionu INEA. Byliśmy w szatni Lechitów, sali konferencyjnej i loży prezydenckiej. Mieliśmy okazję wyjść na murawę stadionu tunelem, przez który na mecze wychodzą piłkarze. Następnie odbyło się spotkanie z piłkarzami, na którym uczniowie mogli zadawać pytania, robić pamiątkowe zdjęcia ze swoimi idolami i zbierać autografy. Spotkało nas wielkie wyróżnienie, ponieważ odwiedziła nas cała drużyna.  Uczniowie mieli okazję rozegrać mecz na Xboxie z Łukaszem Teodorczykiem, Luisem Henríquezem i Karolem Linetty. Na zakończenie zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie w kształcenie serca. Zdjęcia można zobaczyć TUTAJ.

Poniżej link do krótkiego filmiku:  http://www.lech.tv/video-id-8317-mali_fani_kolejorza_spotkali_sie_z_pilkarzami