• Kalendarium

Piątek, 2024-04-19

Imieniny: Alfa, Leonii

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW.

Reprezentacja naszej szkoły zdobyła  Mistrzostwo Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców. Zawody  rozegrane  zostały  11  marca 2014r.  w hali OSiR w Pniewach.

W turnieju brały udział 4 zespoły – SP 3 Szamotuły, SP 1 Szamotuły, SP Kaźmierz, oraz gospodarz SP Pniewy. Nasi koszykarze okazali się bezkonkurencyjni, wygrali wszystkie mecze. Pokonali Sp 1 Szamotuły - 62:18, Sp 3 Szamotuły - 30:9 oraz Sp Kaźmierz - 45:21. Drugie miejsce zajęli koszykarze z Sp 3 Szamotuły. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy Sp Kaźmierz. Reprezentacja szkoły podstawowej wystąpiła w składzie: Jakub Janaszak, Igor Dolata, Miłosz Nizio, Patryk Słupski, Jakub Kaczmarek, Jan Gomuła, Maciej Ciszak, Dawid Kubiak, Miłosz Szymkowiak, Kamil Malinowski, Michał Smoczyński, Jan Kaźmierczak, Bartek Szarata. Zawodnicy reprezentujący pniewską podstawówkę na co dzień  trenują w UKS „Pniewiak” Pniewy.