ZWYCIĘSKA PASSA KOSZYKARZY.

Niedawno informowaliśmy o zdobyciu przez drużynę koszykarzy z naszej szkoły, tytułu Mistrzów Powiatu.  Chłopcy nie poprzestali na tym. W pięknym stylu wygrali turniej półfinałowy rejonu Poznań Zachód. Okazali się w nim bezkonkurencyjni, pokonując drużyny z Grodziska 40:31 oraz Opalenicy 74:4!

Następnym etapem zmagań był Finał Rejonu Poznań Zachód. Dotarliśmy w nim do wielkiego finału, pewnie pokonując w meczu półfinałowym zespół z Przeźmierowa 41:22. W meczu finałowym ulegliśmy faworyzowanej drużynie z Międzychodu 46:28, zdobywając tym samym tytuł wicemistrzów rejonu!

Reprezentacja naszej szkoły grała w składzie: Janaszak Jakub, Gomuła Jan, Szymkowiak Miłosz, Malinowski Kamil, Słupski Patryk, Kaczmarek Jakub, Nizio Miłosz, Kubiak Dawid, Ciszak Maciej, Dolata Igor, Kaźmierczak Jan, Smoczyński Michał.