INTERESUJĄCA LEKCJA W KARL KNAUER

W piątek, 9 maja 2014r. klasa 1d poznająca ciekawe zakątki swojej najbliżej okolicy udała się do zakładu Karl Knauer Poland Sp. z o.o. W trakcie zwiedzania ogromnej hali produkcyjnej dzieci zobaczyły jak wykonuje się wszelkiego rodzaju opakowania i artykuły reklamowe wykonywane z kartonu i papieru.

Zobaczyły jak składa się pudełka i opakowania do napojów oraz w jaki sposób powstają kolorowe bloczki kartkowe, które na koniec zwiedzania każdy otrzymał w prezencie. To była ciekawa lekcja, czego dowodem była deklaracja niektórych uczniów, że będą w przyszłości pracownikami tej firmy.

Dziękujemy Pani M. Jędrzejczuk za zorganizowanie wycieczki oraz Pani A. Wesołek - Musiał za oprowadzenie i interesującą lekcję.