„ŚPIĄCA KRÓLEWNA” W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Świetlica szkolna znowu tętni życiem. Dzieci z okazji „Dnia Matki” przygotowały kolejne przedstawienie pt. „ Królewna Śnieżka” wyreżyserowane przez p. Agnieszkę Janaszak. W przedstawieniu  wzięły również udział dzieci  z klasy 1b należące do kółka artystyczno- tanecznego pod  przewodnictwem p. Basi Wieczorek.

Tym razem przedstawienie dzieci współtworzyły pod czujnym okiem wychowawczyń.
Mali aktorzy napisali scenariusz bajki, przygotowali choreografię  układów tanecznych  oraz własną  aranżację utworów muzycznych. Stworzyli  także przepiękną dekorację z pomocą  p. Natalii Włodarczyk.
Na przedstawienie zostali zaproszeni  Seniorzy z Dziennego Domu Seniora oraz dzieci z Przedszkola Sióstr Urszulanek SJK i Przedszkola „ Miś”.
Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało, goście i dzieci nie kryli wzruszenia gdy na koniec dzieci  zaśpiewały  i zadedykowała występ  koleżance ze świetlicy Julii Mazanie potrąconej przez samochód.