NASZ DZIEŃ DZIECKA - 2 czerwca 2014

1 GRUPA  oddziału przedszkolnego rozpoczęła swoje świętowanie  w szkole od obejrzenia bajki: "Dwie Dorotki" w wykonaniu
Teatru Cieni "Latarenka" z Poznania.  Z miłą panią bajarką zrobiliśmy sobie zdjęcie.  Po teatrzyku poszliśmy na plac zabaw w

Łazienkach i pobawiliśmy się chyba na wszystkich urządzeniach.

Na koniec p.Asia zaprosila nas na lody, więc po krótkim  biegu po górce w parku i odpoczynku na ławce,  chętnie skorzystaliśmy z zaproszenia i po chwili każdy trzymał loda o wybranym przez siebie smaku.  Największym powodzeniem cieszyły się lody smerfowe. Nikt się nie przeziębił, bo jedliśmy powoli. Po powrocie do szkoły, chłopcy mieli jeszcze tyle siły, że chcieli rozegrać mecz piłkarski, ale zbliżyła się godzina kończąca zajęcia i trzeba było się pożegnać.  Ładna pogoda pomogła nam też w miłym przeżyciu dnia.