DYSKOTEKA "POWITANIE KLAS CZWARTYCH"

Dyskoteka „Witamy czwarte klasy” już za nami. Około  120 uczniów klas IV- VI postanowiło spędzić wtorkowe popołudnie w rytmach największych hitów ostatnich miesięcy.

Oczywiście głównymi bohaterami były czwarte klasy, dla których już przy wejściu była przygotowana „loteria czwartoklasistów”- uczniowie losowali karteczki z elementami, którymi starsze koleżanki zdobiły ich twarze. Każdy czwartoklasista musiał obowiązkowo zjeść cytrynę i się uśmiechnąć, a za piękny cytrynowy uśmiech czekała ich nagroda- cukierki. Jak co roku przygotowano również konkursy takie jak „krzesełka”, czy „taniec z miotłą”. Wszyscy dobrze się bawili, co z reszta potwierdzają zdjęcia.
Samorząd Uczniowski postanowił dochód z dyskoteki przeznaczyć na zakup „kuli disco”. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w pomoc przy organizacji, oprawie muzycznej i zbiórce pieniędzy.