RODZICE CZYTAJĄ DZIECIOM

W klasie 1b rozpoczęliśmy akcję "Rodzice czytają dzieciom". Tym razem postanowilismy do szkoły zaprosić "tatusiów". Każdy chętny rodzic ma mozliwość przeczytania wybranej przez dziecko bajki, całej klasie.

Dzieci czekają na ten moment, są ciekawe jaką bajkę najbardziej lubi ich kolega. Nawiązuje się dyskusja, wymiana poglądów i upodobań. To taki moment, w którym da się zauważyć, iż w dziecku rozwija się ciekawość związana z czytelnictwem. Każdej akcji towarzyszy uprzednio wystawa książek i bajek dla dzieci. Chętnych rodziców zapraszamy na kolejne spotkanie.

Natalia Perz