CZŁOWIEK Z PASJĄ

Ktoś kiedyś powiedział: „Szczęśliwy człowiek, który posiada pasję...”.  Do grona tych szczęśliwców zalicza się z pewnością Bartek Łowigus – znany, pniewski podróżnik. Bartek odwiedził w czwartek naszą szkołę, żeby podzielić się z czwartoklasistami tym, co kocha robić, w czym czuje się naprawdę spełniony, czyli poznawaniem obcych krajów,  kultur  i przede wszystkim ludzi.

Ten niezwykle charyzmatyczny podróżnik zarażał nas swoją ciekawością świata, zachęcał do poszerzania horyzontów poprzez podróże i dzielił się doświadczeniami, ciekawymi i zabawnymi spostrzeżeniami z wizyt w obcych krajach. Wszyscy uczestnicy spotkania byli zachwyceni. Bartek w najbliższym czasie spotka się również z  uczniami piątych i szóstych klas.