Imieniny: Jarosława, Marka

ZAKOŃCZYLIŚMY ZBIÓRKĘ DARÓW DLA CZWORONOŻNYCH PODOPIECZNYCH „PRZYTULISKA U WANDY” W PRZYBORÓWKU.

W piątek, 31 października, zakończyliśmy zbiórkę darów dla czworonożnych podopiecznych „Przytuliska u Wandy” w Przyborówku. Akcję tego typu zorganizowaliśmy w ramach „Małego Wolontariatu” już po raz drugi.

Jesteśmy mile zaskoczeni odzewem mieszkańców na apel o pomoc dla bezdomnych psów. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę. Szczególne podziękowania kierujemy do właścicieli pniewskich sklepów zoologicznych p. Miarki i p. Stróżniaka, którzy podarowali znaczną ilość karmy oraz do Julki Walkowiak i Pawła Ochli wraz z rodzicami, którzy ofiarowali na rzecz Przytuliska dwie ciepłe i solidne budy. Serdeczne podziękowania również dla pana Tadeusza Dukały, który nieodplatnie dostarczył wszyskie zgromadzone dary do Przytuliska. Ktoś kiedyś powiedział: „Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta.” –  potwierdzamy zatem, że są w Pniewach ludzie o dobrych sercach, którym nie jest obojętny los bezdomnych psów.

SP w Pniewach