SPOTKANIE INTEGRACYJNE RODZICÓW I UCZNIÓW KLASY 3 D

Spotkanie integracyjne w klimacie jesienno – zaduszkowym odbyło się 28 października, w godzinach 15.30 – 17.00, a przybyło na nie 19 uczniów, 18 rodziców oraz kilkoro przedstawicieli młodszego rodzeństwa.

Rozpoczęło się krótkim tańcem dzieci do utworu Michaela Jacksona „Thriller” oraz małego dowcipu wykonanego przez dzieci, które pozamieniały się kostiumami wykonanymi w domu wspólnie z rodzicami. Rodzice musieli rozpoznać swoje dzieci – nie każdemu się udało. Następnie wszyscy zasiedli do poczęstunku, w trakcie którego dzieci miały okazję do dekoracji babeczek i ciastek kolorowymi lukrami i posypkami. Po poczęstunku odbył się quiz pt. „Czy znasz swoje dziecko/ Czy znasz swojego rodzica” dla chętnych par rodzic – dziecko oraz wręczenie pamiątkowych dyplomów i drobnych upominków.