3C W POZNANIU

Dnia 4 XII 2014 w czwartek uczniowie klasy  IIIC i I D wybrali się na wycieczkę do Poznania. Najpierw byli na imprezie jeździeckiej Cavaliada.

Tam oglądali przygotowywanie parkuru do zawodów. Byli w  rozprężalni koni oraz  obserwowali skoki przez przeszkody. Wolontariuszka opowiedziała uczniom dużo ciekawostek o koniach i na temat Cavaliady. Następnie dzieci pojechały do Multikina na film pt.”Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę”. Uczniowie wrócili do Pniew zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

Bardzo dziękuję pani Justynie Starkowskiej za pomoc w przygotowaniu wycieczki na Cavaliadę.

Urszula Magdziak