PRZEDSTAWIENIE "CALINECZKA"

W tym roku w świąteczny nastrój wprowadziło uczniów szkoły podstawowej w Pniewach przedstawienie pt. „Calineczka” wykonane przez dzieci ze świetlicy szkolnej. Tym razem podopieczni p. Agnieszki Janaszak postanowili wystawić swoją wersję "Calineczki".

Od września dzieci zgłaszały swoje pomysły, pisały dialogi, budowały scenografię. Każdy pomysł poddany był dyskusji i analizie młodych aktorów. Pracując w ten sposób uczniowie uczyli się współpracy, kompromisu, odkrywały w sobie ukryte talenty jednocześnie świetnie się bawiąc.

W przedstawieniu wzięły udział  również dzieci z kl. 2b należące do kółka artystyczno- tanecznego pod przewodnictwem p. Basi Wieczorek.

Na przedstawienie zostali zaproszeni Seniorzy z Dziennego Domu Seniora oraz dzieci z Przedszkola Sióstr Urszulanek SJK i Przedszkola Miś.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom i Wychowawczyniom  p. Elżbiecie Sawczyn i p. Małgorzacie Nowaczyk za wsparcie i pomoc w przygotowaniu przedstawienia.

Zapraszamy do galerii zdjęć na relację z przedstawienia.