BIEGI PRZEŁAJOWE W SZAMOTUŁACH

Dnia 10 kwietnia 2015 r. w Szamotułach odbyły się Mistrzostwa Powiatowe Biegów Przełajowych, w których brała udział Reprezentacja Naszej Szkoły w składzie: Miałkas Martyna, Jakóbczyk Alicja, Gawarecka Nicola, Stelmach Weronika, Matuszak Maria, Poczekaj Wiktoria, Bukowski Bartek, Dukała Sebastian, Janiak Adrian, Marszałkiewicz Michał, Fliger Cezary oraz Michałowski Olaf.

Wszyscy uczniowie SP Pniewy zawzięcie walczyli o jak najlepsze miejsca na dystansie 940 m, ale na szczególne wyróżnienie zasługuje Fliger Cezary zajmując II miejsce oraz Marszałkiewicz Michał zajmując IV miejsce w biegu roczników 2003 i mniej. Chłopacy zdobywając owe miejsca dostali się do Wojewódzkiego Finału Biegów Przełajowych w Żerkowie.

Gratulacje !!! Uśmiech