Imieniny: Marka, Wiktoryny

POWIATOWY FINAŁ XXXVIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

W czwartek 16 kwietnia 2015 r. na terenie Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Pniewach odbył się Powiatowy Finał XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu   Drogowym.

Do rywalizacji w kategorii szkół podstawowych przystąpiło 9 czteroosobowych drużyn . Jak zawsze zawodnicy  musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, umiejętnościami na torze przeszkód i jazdą po miasteczku ruchu drogowego.
 Naszą szkołę reprezentowali: Dominika Marcinkowska z kl. 5a, Katarzyna Hoły z kl. 6b, Franciszek Kucza z kl. 5c i  Michał Kużdowicz z kl. 6c. Drużyna może pochwalić się drugim miejscem w klasyfikacji końcowej.