OLIWIA ŚWIERKOWSKA NA GALI ROZDANIA NAGRÓD W KONKURSIE „MAM 6 LAT”.

24 kwietnia 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 83 im. Emilii Waśniowskiej "Łejery" w Poznaniu odbyła się Gala Finałowa Konkursu Wielkopolskiego Kuratora Oświaty „Mam 6 lat”.

Konkurs skierowany był do uczniów klas I-III szkół podstawowych, którzy rozpoczęli naukę w wieku 6 lat. Celem konkursu było pogłębienie wiedzy uczniów na temat zawodów oraz otaczającej ich rzeczywistości społecznej, budowanie szacunku do pracy innych ludzi, a także promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych.

Kapituła Konkursu powołana przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty oceniła nadesłane prace i spośród 2000 zgłoszeń wyłoniła laureatów.

Za pracę konkursową w formie książeczki o Calineczce, uczennica klasy IId - Oliwia Świerkowska otrzymała I miejsce.

Z tej racji autorka nagrodzonej pracy wraz z Rodzicami, panią Dyrektor Anną Pupką i wychowawczynią Aleksandrą Krzyżańską została zaproszona na galę rozdania nagród.

Uroczystość uświetnili swymi występami uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 83 im. Emilii Waśniowskiej "Łejery" w Poznaniu.

Oliwia odebrała dyplom i nagrodę z rąk Wicewojewody Wielkopolskiego - pani Doroty Kinal oraz Wielkopolskiego Kuratora Oświaty - pani Elżbiety Walkowiak.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.