PRZEDSTAWIENIE "KOT W BUTACH"

Z okazji zbliżającego się „Dnia Matki” dzieci ze świetlicy szkolnej postanowiły wystawić przedstawienie pt. „Kot w butach”.

W przygotowanie uczniowie włożyli bardzo dużo pracy i serca.

Bajkowy klimat „Kota w butach” pomogła stworzyć pani Natalia Włodarczyk, która dzięki swoim szkicom dała duże możliwości plastyczne dzieciom. Uczniowie z wielkim zapałem pomalowali farbami każdy fragment dekoracji. Dzięki temu prawie każde dziecko miało okazje wziąć udział w przedsięwzięciu.

Podopieczni pani Małgorzaty Woźnej i Agnieszki Janaszak pilnie ćwiczyli na zajęciach teatralnych w świetlicy tworząc kolejny spektakl.

W przedstawieniu wzięły również udział dzieci z kl.2b należące do kółka artystyczno-tanecznego pod opieką pani Barbary Wieczorek. Na uwagę zasługiwało przepiękne tango i taniec zwierząt w wykonaniu małych artystów.

Na przedstawienie zostali zaproszeni rodzice oraz dzieci z Przedszkola Sióstr Urszulanek SJ i Przedszkola „Miś”.

Zapraszamy do galerii zdjęć na relację z przedstawienia