WYNIKI XIX KONKURSU WIEDZY O WIELKOPOLSCE - MAMY LAUREATKĘ.

14 maja 2015r. w Budzyniu odbył się wojewódzki etap Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice. Przygotowanie do konkursu wymagało od nich całorocznej pracy i systematycznego poszerzania wiedzy o Wielkopolsce. Okazało się, że było warto.  Z wielką radością informujemy, że w wyniku finałowych zmagań Emilia Kurowska z kl. 4a wywalczyła II miejsce i tytuł laureata, natomiast Alicja Bławat z kl. 5e została finalistką etapu wojewódzkiego.

XIX edycja Konkursu została objęta patronatem honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego, pana Marka Woźniaka oraz Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, pani Elżbiety Walkowiak.

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród laureatom odbędzie się 16 czerwca 2015  w Luboniu.

Gratulujemy!