IMPREZA POŻEGNALNA KLAS SZÓSTYCH

„6 lat temu byliście dla mnie listą około stu, nic bliżej nie mówiących nazwisk, które trzeba było podzielić na cztery klasy. Dzisiaj, po sześciu wspólnie spędzonych latach w murach naszej szkoły, jesteście dobrze mi znanymi osobami, tworzącymi ciekawe zespoły klasowe.” – zaczęła przemówienie p. dyrektor Anna Pupka inaugurując pożegnalną „Imprezę dla Absolwentów Klas Szóstych”.

Impreza odbyła się w Restauracji „Zacisze”, a do tańca przygrywał fenomenalny DJ Kali.

Atmosfera była wyśmienita. Uczestników nie trzeba było zachęcać do zabawy. Imprezę szkolną tego typu zorganizowaliśmy po raz pierwszy. Było wspaniale, więc zamierzamy ją zorganizować również w przyszłym roku. Jesteśmy pewni, że stanie się ona naszą nową, dobrą szkolną tradycją.  Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach,  wychowawcom za opiekę, a także autorkom przepysznych ciast i fantastycznego tortu! Podziękowania kierujemy również do p. Sebastiana Kamińskiego za wsparcie techniczne.
Więcej zdjęć TUTAJ.

Zarząd Samorządu Uczniowskiego SP Pniewy