PROJEKT EDUKACYJNY POD HASŁEM „CO KRAJ TO OBYCZAJ” - PODSUMOWANIE

Dzisiaj,  23. 06 br. klasy III spotkały się na uroczystym apelu, na górnym holu. Przede wszystkim podsumowano projekt edukacyjny " Co kraj to obyczaj". Na przełomie maja i czerwca uczniowie poszczególnych klas zbierali informacje o wylosowanym kraju Unii Europejskiej. Wiadomości dotyczyły głównie: położenia w Europie danego kraju,  zabytków, sławnych ludzi, potraw, imion, tańców narodowych itp. Klasy zaprezentowały: Anglię, Hiszpanię, Francję, Grecję i Włochy. Wystawa obrazowała główne aspekty podjętych zadań w ramach projektu.

Spotkanie było zarazem okazją do wręczenia dyplomów laureatom minionych konkursów szkolnych dla klas III. Wszystkim trzecioklasistom życzymy powodzenia w klasie IV !

Wychowawczynie klas III